מכשיר פלזמה מהדור החדש Luxus PlasmaLiner תוצרת גרמניה

Luxus PlasmaLiner מכשיר שעובד על אנרגיית פלזמה (Plasma) המצוייד בידית עבודה שבקצה שלה יש מחט מעוגלת שצורבת את כפל העור בעפעפיים (המחט מעבירה אנרגיה ע״י מעגלים אלקטרומגנטיים). כפל העור עובר אידוי כאשר המחט של המכשיר אינה נוגעת בכלל בעור (מקרבים את המחט עד לכדי 0.5 מילימטר). הליך קצר יחסית (45 דקות לכל עפעף) המבוצע תחת אלחוש מקומי (מורחים משחת אמלה או עזרקאין על העור), ללא כאב של אחריו תבחינו בנקודות קטנות וחומות על העפעף. אידוי העור ימשוך וירים למעלה את העפעף וכך יתקבל אפקט המתיחה. ההליך מבוצע בסדרת טיפולים קצרה יחסית (שניים עד שלושה מפגשים אחת לחודש) ובסיומו ניתן לחזור לשגרת חיים רגילה. מחיר הטיפול במכשיר Luxus PlasmaLiner הוא בין 4,000 ל – 6,000 ש״ח.

במפגש בין שתי האלקטרודות (ללא מגע ישיר בעור), בפגיעה מינימלית. Luxus PlasmaLiner הוא מכשיר פלזמה בעצמה נמוכה, הפועל על עיקרון MTT© Minimal Trauma Treatment

המכשיר עובד על עקרון מיצוק וצמצום של קמטים וקמטוטים, כיווץ נקבוביות בעור, טשטוש צלקות, הקטנת סנטר כפול אפילו חיטוב הגוף ושיפור מראה הצלוליט בעור

המכשיר מתקדם בטכנולוגיה פורצת דרך המאפשר חדירה עמוקה אל העור, שליטה בעוצמת הטיפול, בעומק הטיפול לתוצאות משמעותיות של שיפור ניכר וברור במראה העור באזור המטופל.

הטכנולוגיה מבוססת הבזקי אנרגיית פלזמה במקום במחטים מכאיבות או פילינגים לא נעימים.
השגת מראה עור צעיר, רענן, מחודש ומרשים במהירות ויעילות, ללא אי נוחות מובטחת

כשמדובר בצלוליט – מהות הטיפול היא שימוש במכשיר עד 4 טיפולים , החודרים לעומק רקמת העור, מחממים ויוצרים היצרות וחידוש של תאי עור.

כשמדובר בטיפולי פנים – הפתרון הטכנולוגי של  Luxus PlasmaLiner מחזיר את השעון אחורה ויעיל במיוחד לטיפולים כגון:הרמת עפעפיים, קמטים וקמטוטים, מתיחת עור רפוי באזור הסנטר והלסת, טשטוש והחלקת צלקות,פיגמנטציה, חידוש ורענון מראה העור.

לאה אונטינברג,אחות מוסמכת קוסמטיקאית הבכירה בארץ, מומחית לטיפולי Luxus PlasmaLiner ומציעה טיפול במגוון בעיות בתוצאות מדהימות.

במקום להתפשר ולקבל את רפיון העור המתרחש עם התבגרותנו, עם הצלוליט המביך, ועם הצלקות שנשארו אחרי פתרון של בעיות עור, פני לייעוץ והתחילי להגשים את החלום לעור צעיר, רענן חלק ומחמיא.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן