האולם הטכנולוגי של שיזוף מלאכותי הולך והופך נפוץ עם הזמן. באמצעות שיזוף מלאכותי ניתן להשיג את אותה התוצאה של שיזוף טבעי, ואף טוב בהרבה, כמובן מבלי לסבול שעות מול השמש. שיזוף באמצעות מכונות שיזוף נעשה בעמידה יש לציין שזה יותר אסתטי והיגיינית משכיבה אתם לא עוברים מגע עם מכונה . מדובר בתהליך של מספר דקות, בהתאם לסוג העור של המטופל, אשר בסופו העור מקבל גוון אחיד ועמוק של שיזוף, בהתאם לדרישתו.

מקלחון שיזוף זו האופציה היעילה והמהירה לשיזוף העור מבלי לבלות שעות מיותרות על שפת הים או הבריכה. אך גם כאן יש לדעת איך לעשות זאת בצורה הנכונה . איך להכין את גופנו, איך לשמור על אחידות גוון וצבע וכמה זמן כדאי להקדיש לזה.

אם אתם חושבים שאתם יודעים הכל על מכונות שיזוף ומה שבניהם, תנו לנו להפתיע אתכם עם שתי עובדות מעניינות על מכונות שיזוף:

קצת היסטוריה – מכונות השיזוף הגיעו בפעם הראשונה לצפון אמריקה בשנת 1978. רק כעבור 10 שנים בערך, הפכו למאד פופולריות באמריקה בלבד. עם הזמן המיטות הפכו לתופעה עולמית! בעקבות הגידול ההולך והגובו פתחו את המקלחון שזוף שהוא יותר טוב ממיטות , אין זו הפתעה כי כוכבי הוליווד גילו מזמן את הפוטנציאל הטמון שבשיזוף עם מקלחון שיזוף. אז כשאתם רואים את כוכבי השטיח האדום נוצצים וזוהרים, זכרו- גם אתם יכולים להנות מגוון עור שזוף וזוהר בדיוק כמוהם!

הרבה בריאות – האם ידעתם שהיווצרות ויטמין D3 מתרחשת רק תחת השפעת קרניUV? חשוב להבין כי קרני UV קיימות רק בהיחשפות לאור שמש טבעי או למיטות השיזוף. הויטמין הזה הוא הורמון חשוב מאד לטובת תהליכים שונים בגוף כמו: הודות להיווצרות ויטמין D3 מצטבר סידן בעצמות ובעזרתו הגוף מצליח לבנות עצמות חדשות, לגדול ולגבוה. כמו כן הוויטמין מהווה הגנה על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס. לכן, אם אתם רוצים להנות מהיתרונות של השמש בלי החסרונות שעלולים להופיע לטווח הארוך- כנסו לאחת ממכונות השיזוף שלנו ותדעו שאתם שומרים על עצמכם בריאים ושזופים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן